Probacja 2016 / TORUŃ

26 czerwca - niedziela 

(liturgia/obsługa – Prowincja św. Franciszka)
 
17.30      Przyjazd do Torunia / zakwaterowanie
18.00      Kolacja
19.30      Spotkanie organizacyjne i rekreacja
 
27 czerwca – poniedziałek 

(liturgia/obsługa/adoracja - Prowincja Wniebowzięcia NMP)

08.00      Msza św. z Jutrznią

08.45      Śniadanie
9.30/12.10        Duszpasterstwo młodzieży (o. Leonard Bielecki OFM)

12.20     Modlitwa w ciągu dnia

12.30     Obiad

14.30 - 16.00     Praca w grupach
17.20      Nieszpory z godziną czytań
18.00      Kolacja
20.00      Adoracja w kościele
 
28 czerwca – wtorek

(liturgia/obsługa - Prowincja Matki Bożej Anielskiej)

08.00      Msza św. z Jutrznią (o. Prowincjał Antonin Brząkalik)

08.45      Śniadanie                                    
9.30/12.10    Posługa miłosierdzia: br. Rafał Gorzołka

12.20      Modlitwa w ciągu dnia

12.30      Obiad
17.20      Nieszpory z godziną czytań
18.00      Kolacja
20.00      Rekreacja 
 
29 czerwca – środa

Odpust  parafialny  św. Ap. Piotra i Pawła

(liturgia/obsługa/adoracja – Prowincja św. Franciszka)

08.00      Msza św. z jutrznią (o. Prowincjał  Rufin Maryjka OFM)
08.45      śniadanie
09.30/12.10      Śluby zakonne: aspekt psychologiczny (o. dr hab. Borys Soiński OFM, prof. UAM)

12.20      Modlitwa w ciągu dnia

12.30      Obiad
17.20      Nieszpory z godziną czytań
18.00      Kolacja
20.00      Adoracja w kościele
 
30 czerwca – czwartek
(liturgia/obsługa - Prowincja św. Jadwigi)

08.00    Msza św. z jutrznią
08.45    Śniadanie i czas wolny (powrót do godz. 22.00)

01 lipca – piątek
(liturgia/obsługa - Prowincja Niepokalanego Poczęcia NMP) 
 
08.00    Msza św. z jutrznią
08.45    Śniadanie
09.30/12.10   Warsztaty dziennikarskie (TV TRWAM)

Część I – zajęcia w budynku WSKSIM przy ul. Starotoruńskiej 3

Godz. 9.30 – 10.00  System własności mediów w Polsce – dr Monika Kacprzak

Godz. 10.10 – 11.40  Warsztaty radiowe – red. Paweł Bielicki

Godz. 11.40 – zwiedzanie WSKSiM

12.30 – Obiad (WSFH)

Część II – zajęcia w budynku WSKSiM przy ul. św. Józefa 23/35 i studiu TV Trwam

14.30 – 16.00 – Warsztaty telewizyjne – red. Paweł Kania

17.20    Nieszpory z godziną czytań
18.00    Kolacja
20.00    Rekreacja

02 lipca – sobota 

(liturgia/obsługa/adoracja - Prowincja Wniebowzięcia NMP) 

08.00    Msza św. z jutrznią (o. Prowincjał Bernard Marciniak OFM)
08.45     Śniadanie
09.30/12.15  Posługa wobec cierpiących (o. Filip Buczyński OFM)

12.20     Modlitwa w ciągu dnia
12.30     Obiad

14.30     Spotkanie warsztatowe w grupach
17.20     Nieszpory z godziną czytań
18.00     Kolacja
20.00     Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi

03 lipca – niedziela 

(liturgia/obsługa - Prowincja św. Franciszka) 

08.00    Jutrznia (oratorium zakonne)
08.20    Śniadanie
11.00    Msza św.
12.15    Obiad

14.30    Wizyta w  toruńskim PLANETARIUM
17.30    Nieszpory z godziną czytań
19.00    Kolacjo-rekreacja (grill)

04 lipca – poniedziałek 

(liturgia/obsługa/adoracja – Prowincja Matki Bożej Anielskiej) 

08.00      Msza św. z jutrznią
08.45      Śniadanie
09.30/12.10      Śluby zakonne: aspekt prawny (o. Arkadiusz Czaja OFM)
12.30      Obiad
17.20      Nieszpory z godziną czytań
18.00      Kolacja
20.00      Adoracja w kościele

05 lipca – wtorek
(liturgia/obsługa – Prowincja św. Jadwigi) 

08.00     Msza św. z jutrznią (o. Prowincjał Alan Brzyski OFM)
08.45     Śniadanie
09.30/12.10      Komisariat Ziemi Świętej (o. Celestyn Paczkowski OFM)

12.20      Modlitwa w ciągu dnia

12.30      Obiad

14.30      Wizyta w RADIU MARYJA (Koronka do Bożego  Miłosierdzia)
17.20      Nieszpory z godziną czytań
18.00      Kolacja
20.00      Rekreacja

06 lipca – środa 

(liturgia/obsługa/adoracja – Prowincja Niepokalanego Poczęcia NMP) 

08.00      Msza św. z jutrznią (wypominki za ++)
08.45      Śniadanie
09.45/12.15     Misje i projekty misyjne z Zakonie (o. Gerwazy Podworski OFM)

12.20      Modlitwa w ciągu dnia

12.30      Obiad

14.30      Zwiedzanie Domu Mikołaja Kopernika
17.20      Nieszpory z godziną czytań
18.00      Kolacja
20.00      Adoracja w kościele

07 lipca – czwartek 

(liturgia/obsługa  - Prowincja św. Franciszka)

 08.00      Msza św. z jutrznią

 08.45      Śniadanie i czas wolny (powrót do godz. 22.00)

 

08 lipca –  piątek

(liturgia/obsługa - Prowincja Wniebowzięcia NMP)

Dzień skupienia

– poprowadzi o. Syrach Janicki OFM


08.00     Modlitwy poranne, jutrznia (oratorium zakonne)
08.15     Śniadanie
09.15     Konferencja w kościele

09.45     Adoracja w kościele i okazja do spowiedzi św.
11.00     Msza św. w kościele
12.15     obiad

Rozmyślanie i droga krzyżowa prywatnie

15.00    Koronka do Bożego Miłosierdzia (z wiernymi w kościele)

16.00    Konferencja w kościele
17.20    Nieszpory z godziną czytań w kościele
18.00    Kolacja
20.00    Rekreacja

 09 lipca – sobota 

(liturgia i obsługa - Prowincja św. Jadwigi) 

08.00    Msza Święta dziękczynna
09.00    Śniadanie i rozesłanie

Prowincja Św. Jadwigi
Prowincja Wniebowzięcia NMP
Provincie sv. Vaclava
Kuria Generalna
Prowincja Św. Franciszka