PROBACJA 2017

PLAN PROBACJI

02 lipca – niedziela

17.30      Przyjazd do Wieliczki / zakwaterowanie

18.00      Kolacja

20.00      Rekreacja + kwestie organizacyjne

 

03 lipca – poniedziałek

07.00      Msza św. z Jutrznią (o. Hieronim) – oratorium

07.45      Śniadanie, kawa

9.00/12.00       Komunikacja braterska (o. Sergiusz Bałdyga OFM)

12.15      Modlitwa w ciągu dnia  - kaplica MB Łaskawej (kościół)

12.30      Obiad

17.00    Rozmyślanie (miejsce dowolne)

17.30      Nieszpory z Godziną czytań - oratorium

18.00      Kolacja

20.00      Adoracja (kościół)

20.45     Kompleta, Apel Jasnogórski

 

04 lipca – wtorek

07.00      Msza św. z Jutrznią (o Barnaba) - oratorium

07.45      Śniadanie, kawa

9.00/12.00       Posługa wobec ubogich (br. Rafał Gorzołka OFM)

12.15    Modlitwa w ciągu dnia – kaplica MB Łaskawej

12.30     Obiad

17.00    Rozmyślanie (miejsce dowolne)

17.30      Nieszpory z Godziną czytań - oratorium

18.00      Kolacja

20.00      Rekreacja

 

 05 lipca – środa

07.00      Msza św. z Jutrznią (o. Prow. Jacek Koman OFM) – kaplica Porcjunkula

07.45      Śniadanie, kawa

9.00/12.00       Śluby zakonne – aspekt prawny (o. Arkadiusz Czaja OFM)

12.15     Modlitwa w ciągu dnia – kaplica MB Łaskawej

12.30     Obiad

17.00    Rozmyślanie (miejsce dowolne)

17.30      Nieszpory z Godziną czytań - oratorium

18.00      Kolacja

20.00      Adoracja  (kościół)

20.45     Kompleta, Apel Jasnogórski

 

 06 lipca – czwartek

07.00    Msza św. z Jutrznią 

07.45    Śniadanie i czas wolny (powrót do godz. 22.00)

 

07 lipca – piątek

07.00      Msza św. z Jutrznią (o. Augustyn) - oratorium

07.45      Śniadanie, kawa

9.00/12.00       Misje i projekty misyjne w Zakonie (oo. misjonarze)

12.15     Modlitwa w ciągu dnia (kaplica MB)

12.30     Obiad

17.00    Rozmyślanie (miejsce dowolne)

17.30      Nieszpory z Godziną czytań - oratorium

18.00      Kolacja

20.00      Adoracja (kościół)

20.45    Kompleta, Apel Jasnogórski

 

 

08 lipca – sobota

6.30       Jutrznia – kaplica MB Łaskawej (kościół)

07.00      Msza św. w Kaplicy MB Łaskawej (o. Krzysztof)

07.45      Śniadanie

9.00/12.00       Duszpasterstwo młodzieży (o. Leonard Bielecki OFM)

12.15    Modlitwa w ciągu dnia – kaplica MB

12.30     Obiad

17.00    Rozmyślanie (miejsce dowolne)

17.30      Nieszpory z Godziną czytań

18.00      Kolacja

20.00      Rekreacja

 

09 lipca – niedziela

7.00     Jutrznia (kaplica św. Kingi)

7.30     Msza w kaplicy św. Kingi – kopania soli (o. Prow. Bernard Marciniak OFM)

9.00     Śniadanie, kawa

12.15    Modlitwa w ciągu dnia - oratorium

12.30     Obiad

17.00    Rozmyślanie (miejsce dowolne)

17.30      Nieszpory z Godziną czytań - oratorium

18.00      Kolacja

20.00      Rekreacja

 

10 lipca – poniedziałek

07.00      Msza św. z Jutrznią (o. Augustyn)

07.45      Śniadanie

9.00/12.00      Śluby zakonne – aspekt psychologiczny (o. Józef Augustyn SJ)

12.15     Modlitwa w ciągu dnia – kaplica MB

12.30     Obiad

17.00    Rozmyślanie (miejsce dowolne)

17.30      Nieszpory z Godziną czytań - oratorium

18.00      Kolacja

20.00      Adoracja (kościół)

20.45     Kompleta, Apel Jasnogórski

 

11 lipca – wtorek

07.00      Msza św. z Jutrznią (o. Barnaba) - oratorium

07.45      Śniadanie

9.00/12.00       Problem nadużyć seksualnych (Ewa Kusz)

12.15    Modlitwa w ciągu dnia - kaplica MB

12.30     Obiad    

17.00    Rozmyślanie (miejsce dowolne)

17.30      Nieszpory z Godziną czytań - oratorium

18.00      Kolacja

20.00      Rekreacja

 

12 lipca – środa

07.00      Msza św. z Jutrznią (o. Krzysztof) - oratorium

07.45      Śniadanie

9.00/12.00       Posługa wobec chorych i umierających (o. Filip Buczyński OFM)

12.15    Modlitwa w ciągu dnia – kaplica MB

12.30     Obiad

17.00    Rozmyślanie (miejsce dowolne)

17.30      Nieszpory z Godziną czytań - oratorium

18.00      Kolacja

20.00      Adoracja (kościół)

20.45     Kompleta, Apel Jasnogórski

 

 13 lipca – czwartek

07.00      Msza św. z Jutrznią (o. Prow. Teofil Czarniak OFM) – kaplica Porcjunkuli

 08.45      Śniadanie i czas wolny (powrót do godz. 22.00)

 

14 lipca –  piątek

Dzień skupienia

– poprowadzi o. Nereusz Mróz OFM

 

7.40     Modlitwy poranne, Jutrznia - oratorium

08.00     Śniadanie

09.00     Konferencja I (kościół św. Sebastiana - dojazd)

09.35     Adoracja w Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

10.30   Modlitwa w ciągu dnia, błog., repozycja

11.00     Msza św. Z homilią (o. Nereusz)

12.00      Obiad

Rozmyślanie i droga krzyżowa prywatnie

15.00    Koronka do Bożego Miłosierdzia (kościół OFM)

15.15    Konferencja II (kościół OFM)

17.30    Nieszpory z Godziną czytań

18.00    Kolacja

20.00    Rekreacja

 

 15 lipca – sobota

07.00    Msza Święta dziękczynna z Jutrznią – kaplica Porcjunkuli

08.00    Śniadanie i rozesłanie

 Uczestnicy:

Prowincja Matki Bożej Anielskiej

br. Paweł Maciaś

br. Piotr Gądek

br. Wiesław Tokarz

Opiekun: o. Krzysztof Bobak OFM

 

Prowincja św. Jadwigi

 br. Kasjan

 Opiekun: o. Augustyn Feliszek OFM

 

Prowincja św. Franciszka

br. Samuel Łaska

br. Fabian Witkowski

Opiekun: o. Hieronim Stypa OFM

   

 Prowincja Niepokalanego Poczęcia NMP

 br. Maksymin Ferenc

 br. Klawer Sysło

 Opiekun: o. Barnaba Olszewski OFM /o. Anicet Gruszczyński OFM

 

Prowincja Wniebowzięcia NMP
Prowincja Św. Franciszka
Provincia Najsvatejsieho Spasitela
Prowincja Matki Bożej Anielskiej
Provincie sv. Vaclava