PROBACJA 2019 / WEJHEROWO

PLAN PROBACJI

WEJHEROWO 2019

 

01 lipca – niedziela 
(liturgia/obsługa – Prowincja św. Franciszka)

 
17.30      przyjazd do Wejherowa / zakwaterowanie
18.00      kolacja
20.00      spotkanie organizacyjne i rekreacja
 
01 lipca – poniedziałek 
(liturgia/obsługa/adoracja – Prowincja św. Franciszka)

07.00      Msza św. z jutrznią (o. Prow. Bernard Marciniak OFM)
08.00      śniadanie
09.00/12.00      Komunikacja braterska (o. Sergiusz Bałdyga OFM)

12.15      modlitwa w ciągu dnia (kaplica)
12.30      obiad
17.00      rozmyślanie (miejsce dowolne)
17.30      nieszpory z godziną czytań (kaplica)
18.00      kolacja
20.00      adoracja (kaplica)

20.45      kompleta, apel
 
02 lipca – wtorek 
(liturgia/obsługa /rekreacja – Prowincja Niepokalanego Poczęcia NMP )

07.00      Msza św. z jutrznią (o. Arkadiusz Belcik OFM)
08.00      śniadanie
09.00/12.00      Posługa chorym i umierającym (o. Filip Buczyński OFM)
12.15      modlitwa w ciągu dnia

12.30      obiad

17.00      rozmyślanie (miejsce dowolne)
17.30      nieszpory z godziną czytań (kaplica)
18.00      kolacja
20.00      rekreacja 
 

03 lipca – środa

(liturgia/obsługa/adoracja - Prowincja św. Jadwigi + Matki Bożej Anielskiej)

07.00      Msza św. z jutrznią(o. Augustyn Feliszek OFM)
08.00      śniadanie

09.00/12.00      Duszpasterstwo młodzieży (o. Leonard Bielecki OFM)

12.15      modlitwa w ciągu dnia
12.30      obiad
17.00      rozmyślanie (miejsce dowolne)
17.30      nieszpory z godziną czytań
18.00      kolacja
20.00      adoracja w kaplicy
20.45      kompleta, apel

 

04 lipca – czwartek 
(liturgia/obsługa/rekreacja - Prowincja Wniebowzięcia NMP)

07.00      Msza św. z jutrznią (o. Prow. Antonin Brząkalik OFM)
08.00      śniadanie
09.00/12.00    Misje i projekty misyjne w Zakonie – spotkanie z misjonarzami 

12.15      modlitwa w ciągu dnia
12.30      obiad
17.00      rozmyślanie (miejsce dowolne)
17.30      nieszpory z godziną czytań
18.00      kolacja
20.00      rekreacja

 

05 lipca – piątek
(liturgia/obsługa /adoracja – Prowincja św. Franciszka) 

 07.00   Msza św. z jutrznią (o. Hieronim Stypa OFM)
08.00   śniadanie
09.00/12.00  Posługa wobec ubogich (br. Rafał Gorzołka OFM)

12.15    modlitwa w ciągu dnia
12.30    obiad
17.00    rozmyślanie (miejsce dowolne)
17.30    nieszpory z godziną czytań (kaplica)
18.00    kolacja
20.00    adoracja (kaplica)   
20.45    kompleta, apel

 

06 lipca – sobota 
(liturgia/obsługa/rekreacja - Prowincja św. Jadwigi + MB Anielskiej

07.00     Msza św. z jutrznią (kościół)  - o. Grzegorz Chomiuk OFM
08.00     śniadanie i czas wolny (powrót do godz. 22.00)

 

07 lipca – niedziela 
(liturgia/obsługa/adoracja - Prowincja św. Franciszka)

08.00      jutrznia (o. Hieronim Stypa OFM)
08.00      śniadanie
10.30      Msza św. z ludem  w kościele
12.15      modlitwa w ciągu dnia
12.30      obiad
17.30      nieszpory z godziną czytań
18.00      kolacja
20.00      rekreacja 

08 lipca – poniedziałek 
(liturgia/obsługa /adoracja - Prowincja Wniebowzięcia NMP) 

07.00      Msza św. z jutrznią (o. Przemysław Woźniak OFM) 
08.00      śniadanie
09.00/12.00  Dojrzałe przeżywanie seksualności przez celibatariuszy  (mgr Krystyna Dudzis)

12.15      modlitwa w ciągu dnia
12.30      obiad
17.00      rozmyślanie (miejsce dowolne)
17.30      nieszpory z godziną czytań
18.00      kolacja
20.00      adoracja

20.45      kompleta, apel

09 lipca – wtorek 
(liturgia/obsługa/rekreacja – Prowincja Niepokalanego Poczęcia NMP) 

07.00      Msza św. z jutrznią (o. Prow. Teofil Czarniak OFM)
08.00      śniadanie
09.00/12.00      Prawny aspekt ślubów zakonnych (o. Arkadiusz Czaja OFM)

12.15      modlitwa w ciągu dnia (o. Arkadiusz Belcik)
12.30      obiad
17.30      nieszpory z godziną czytań
18.00      kolacja
20.00      rekreacja

10 lipca – środa
(liturgia/obsługa /adoracja – Prowincja św. Jadwigi i Matki Bożej Anielskiej)

 

07.00     Msza św. z jutrznią (o. Dominik Banaś OFM)
08.00     śniadanie i czas wolny (powrót do godz. 22.00)
 
11 lipca – czwartek
 (liturgia/obsługa – Prowincja Wniebowzięcia NMP) 


07.00      Msza św. z jutrznią (o. Grzegorz Chomiuk OFM)
08.00      śniadanie
09.00/12.00      Teologiczny aspekt ślubów (o. Syrach Janicki OFM)

12.15      modlitwa w ciągu dnia (+ in. modlitwy - o. Przemysław Woźniak)
12.30      obiad

17.00      rozmyślanie (miejsce dowolne)
17.30      nieszpory z godziną czytań
18.00      kolacja
20.00      adoracja

20.45      kompleta, apel

 

12 lipca – piątek     
Dzień skupienia –  o. Syrach Janicki OFM

(liturgia/obsługa – Prowincja Niepokalanego Poczęcia NMP) 

08.00      jutrznia (+ pozostałe modlitwy - o. Arkadiusz Belcik OFM)

08.00      śniadanie
09.00      konferencja I (kaplica)
                okazja do spowiedzi
11.30      Msza św. (kaplica) – o. Syrach Janicki OFM
12.30      obiad
15.00      koronka w kaplicy;
                konferencja II, adoracja Najświętszego Sakramentu (pół godz.)
17.30      nieszpory z godziną czytań w kaplicy
18.00      kolacja
20.00      rekreacja


13 lipca – sobota
(liturgia/obsługa - Prowincja św. Franciszka)


07.00     Msza Święta dziękczynna z jutrznią (o. Hieronim Stypa OFM) - kościół
08.00     śniadanie i wyjazd

Provincie sv. Vaclava
Prowincja Św. Jadwigi
Provincia Najsvatejsieho Spasitela
Prowincja Matki Bożej Anielskiej
Prowincja Św. Franciszka