Rekolekcje dla formatorów / Góra św. Anny 2006

REKOLEKCJE DLA FORMATORÓW
Konferencji Północnosłowiańskiej
Zakonu Braci Mniejszych

Góra św. Anny
13-18 listopada 2006

Rekolekcjonista:
O. FABIAN KALTBACH OFM

Odpowiedzialny za organizację:
O. WITOSŁAW SZTYK OFM

Opis rekolekcji

W roku 2006 rekolekcje dla formatorów odbyły się w Domu Pielgrzyma na Górze św. Anny (Prowincja św. Jadwigi). Uczestniczyło 18 braci z następujących Prowincji: Prowincja św. Franciszka - 1. o. Franciszek Chodkowski – moderator formacji ciągłej; 2. o. Dawid Szulca – animator duszpasterstwa powołań; 3. o. Arnold Liebig – magister postulatu; 4. o. Włodzimierz Trendowicz – wicemagister kleryków; 5. o. Bożysław Timoszyk – magister kleryków, sekretarz formacji i studiów; Prowincja św. Jadwigi - 1. o.Zdzisław Rabajczyk – magister nowicjatu; 2. o.Jonasz Pyka – magister postulatu; Prowincja Matki Bożej Anielskiej - 1. o. Jerzy Kulpa – student KUL; 2. o. Lech Dorobczyński – referent powołaniowy; Prowincja Michała Archanioła - 1. o. Szymon Szyrokoradiuk – wicemagister kleryków, sekretarz formacji i studiów; 2. o. Oliwer Szopa – magister nowicjatu; 3. o. Rufin Razowski – magister postulatu; 4. o. Mirosław Karaczyna – animator duszpasterstwa powołań, wicemagister nowicjatu; Prowincja Wniebowzięcia NMP – 1. o. Ksawery Majeski – magister postulatu; 2. o. Józef Czura – magister nowicjatu; 3. o. Elzear Nowak – magister DFP; 4. br. Konrad Zastawny – wicemagister DFP; 5. o. Witosław Sztyk – rektor WSD.

PROGRAM REKOLEKCJI 

13 listopada – poniedziałek 

18.00 – kolacja
20.00 – konferencja wstępna i kompleta

14 listopada – wtorek

07.30 – modlitwy poranne i jutrznia
08.00 – śniadanie
10.00 – konferencja + godzina czytań
11.30 – Eucharystia
12.30 – obiad
15.30 ­– koronka (indywidualnie)
17.00 – konferencja + nieszpory
18.00 – kolacja
20.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu i kompleta

15 listopada – środa           

07.30 – modlitwy poranne i jutrznia
08.00 – śniadanie
10.00 – konferencja + godzina czytań
11.30 – Eucharystia
12.30 – obiad
15.30 ­– rózaniec (indywidualnie)
17.00 – konferencja + nieszpory
18.00 – kolacja
20.00 – rekreacja

16 listopada – czwartek

07.30 – modlitwy poranne i jutrznia
08.00 – śniadanie
10.00 – konferencja + godzina czytań
11.30 – Eucharystia
12.30 – obiad
15.30 ­– nabożeństwo pokutne + okazja do spowiedzi
17.00 – konferencja + nieszpory
18.00 – kolacja
20.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu i kompleta

17 listopada – piątek           

07.30 – modlitwy poranne i jutrznia
08.00 – śniadanie
10.00 – konferencja + godzina czytań
11.30 – Eucharystia
12.30 – obiad
15.30 ­– droga krzyżowa (indywidualnie)
17.00 – konferencja + nieszpory
18.00 – kolacja
20.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu i kompleta

18 listopada – sobota

07.30 – modlitwy poranne i jutrznia
08.00 – śniadanie
09.30 – Eucharystia
11.30 – obiad i zakończenie rekolekcji

Prowincja Św. Franciszka
Prowincja Św. Jadwigi
Provincia Najsvatejsieho Spasitela
Prowincja Matki Bożej Anielskiej
Bernardyni