Rekolekcje dla gwardianów / Kalwaria Zebrzydowska 2006

REKOLEKCJE DLA GWARDIANÓW
Konferencji Północnosłowiańskiej
Zakonu Braci Mniejszych

Kalwaria Zebrzydowska
06-11.11.2006

Rekolekcjonista:
o. Emil Pacławski OFM

Odpowiedzialni za organizację:
o. Szymon Szyrokoradiuk OFM

Opis rekolekcji

W roku 2006 rekolekcje dla gwardianów odbyły się w Kalwarii Zebrzydowskiej (ul. Bernardyńska 46; 34-130 Kalwaria Zebrzydowska; tel.: +48 (033) 8766304; +48 (033) 8765499; +48 (033) 8765301; e-mail: kustosz@kalwaria.ofm.plTen adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć ). Uczestników rekolekcji było 61 braci z następujących Prowincji: Prowincja św. Jadwigi – 1. o.Tobiasz Fiećko – Legnica; 2. o.Zachariasz Kowalski – Kłodzko; Prowincja Matki Bożej Anielskiej – 10 braci; Prowincja Michała Archanioła – 1. o. Dobrosław Kopysteryński – Baranówka; 2. o. Wiktor Burłaka – Budsław;3. o. Miłosław Goraj – Cudów;4. o. Rafał Makowski – Czeczelnik; 5. o. Świętosław Syworyński – Feodosia; 6. o. Jan Duklan Pawluk – Horodkiwka; 7. o. Dawid Mokry – Husiatyn; 8. o. Franciszek Botwina – Kijów; 9. o. Polikarp Striełkowski – Kowel; 10. o. Augustyn Siciński – Połonne; 11. o. Roger Mularczyk – Rawa Ruska; 12. o. Kacper Kopeć – Sądowa Wiszenia; 13. o. Kazimierz Żarkowski – Serednie; 14. o. Lech Dulęba – Szarogród; 15. o. Andrzej Niemczenko – Szepetówka; 16. o. Berard Zadojko – Zbaraż; 17. o. Jan Kapistran Weselski – Żytomierz; Prowincja Niepokalanego Poczęcia NMP - 25 braci; Prowincja św. Wacława – 1. o. Antonin Klaret Dąbrowski – Praga; 2. o. Radim Miloslav Jachym – Liberec; Prowincja Wniebowzięcia NMP – 1. o. Gedeon Kuliński – Bytom; 2. o. Felicjan Kraft – Częstochowa; 3. o. Filip Kahlert – Jabłonków; 4. o. Krystian Ostrowski – Miejska Górka; 5. o. Piotr Mędrak – Opole

Program rekolekcji

06 listopada – poniedziałek
  18.00 – kolacja
  19.30 – rekreacja zapoznawcza
  20.45    – konferencja wstępna i kompleta

07 listopada – wtorek
  08.00 – Eucharystia i jutrznia w Bazylice
  09.00 – śniadanie
  10.30    – konferencja i godzina czytań
  12.00    – Angelus i godzina południowa
  12.30    – obiad
  15.00    – koronka w Bazylice (ad libitum)
  17.00    – konferencja i nieszpory
  18.00    – kolacja
  20.00    – adoracja Najświętszego Sakramentu i kompleta

08 listopada – środa
  08.00 – Eucharystia i jutrznia w Bazylice
  09.00 – śniadanie
  10.30    – konferencja i godzina czytań
  12.00    – Angelus i godzina południowa
  12.30    – obiad
  15.00    – koronka w Bazylice (ad libitum)
  17.00    – konferencja i nieszpory
  18.00    – kolacja
  20.00    – adoracja Najświętszego Sakramentu i kompleta

09 listopada – czwartek
  08.00 – Eucharystia i jutrznia w Bazylice
  09.00 – śniadanie
  10.30    – konferencja i godzina czytań
  12.00    – Angelus i godzina południowa
  12.30    – obiad
  15.00    - koronka w Bazylice (ad libitum)
  17.00    – konferencja i nieszpory
  18.00    – kolacja
  20.00    – rekreacja

10 listopada – piątek
  08.00 – Eucharystia i jutrznia w Bazylice
  09.00 – śniadanie
  10.30    – konferencja i godzina czytań
  12.00    – Angelus i godzina południowa
  12.30    – obiad
  15.00    – koronka w Bazylice (ad libitum)
  17.00    – konferencja i nieszpory          „Te Deum”
  18.00    – kolacja
  20.00    – adoracja Najświętszego Sakramentu i kompleta

11 listopada – sobota
  08.00 – Eucharystia i jutrznia w Bazylice
  09.00 – śniadanie i zakończenie rekolekcji

Bernardyni
Prowincja Św. Jadwigi
Prowincja Św. Franciszka
Prowincja Wniebowzięcia NMP
Prowincja Matki Bożej Anielskiej