Program spotkania w Dursztynie, 28.czerwca – 11.lipca 2020

Zapraszamy do zapoznania się z planem spotkania dla Probacji przed Wieczystymi

 

07.30 – Msza św. z jutrznią
08.15 – śniadanie
09.30/10.15 – I wykład
10.30/11.15 – II wykład
11.30/12.15 – III wykład
12.30 – obiad
17.30 – nieszpory z godziną czytań
18.00 – kolacja
20.15 – adoracja Najświętszego Sakramentu
(w poniedziałki/środy/piątki),
rekreacja (we wtorki/czwartki/soboty/niedziele)

 

28 czerwca – niedziela
przyjazd do Dursztyna na godz. 17.30
19.00 kolacja z rekreacją

29 czerwca – poniedziałek
liturgia/obsługa/adoracja (Prowincja Niepokalanego Poczęcia NMP)
wykłady (Formacja ludzka: kontakt i komunikacja – o. Sergiusz Bałdyga OFM)

30 czerwca – wtorek
liturgia/obsługa/rekreacja (Prowincja Wniebowzięcia NMP)
wykłady (Konsekracja zakonna – aspekt teologiczny – o. Syrach Janicki OFM)

1 lipca – środa
liturgia/obsługa/adoracja (Prowincja św. Franciszka)
wykłady (Konsekracja zakonna – aspekt prawny – o. Ezdrasz Biesok OFM)

2 lipca – czwartek
liturgia/obsługa/rekreacja (Prowincja św. Jadwigi)
wykłady (Posługa umierającym. Hospicjum “Mały Książę” – o. Filip Buczyński OFM)

3 lipca – piątek
liturgia/obsługa/adoracja (Prowincja Wniebowzięcia NMP)
wykłady (Dojrzałość ludzka i nadużycia seksualne w kościele – P. Ewa Kusz)

04 lipca – sobota
liturgia/obsługa/rekreacja (Prowincja Niepokalanego Poczęcia NMP)

07.30 – Msza św. z jutrznią w kościele
08.15 – śniadanie
09.00 – wyjazd
20.00 – kolacja i rekreacja

05 lipca – niedziela
liturgia/obsługa/rekreacja (Prowincja św. Franciszka)

08.00 – jutrznia w domu pielgrzyma
08.15 – śniadanie
11.00 – suma w kościele
12.30 – obiad
13.30 – czas wolny
18.00 – nieszpory z godziną czytań
19.00 – kolacja i rekreacja ze wspólnotą miejscową

06 lipca – poniedziałek
liturgia/obsługa/adoracja (Prowincja św. Jadwigi)
wykłady (Formacja ciągła – o. Konrad Cholewa OFM)

07 lipca – wtorek
liturgia/obsługa/rekreacja (Prowincja Wniebowzięcia NMP)
wykłady (Misje i projekty misyjne w Zakonie – o. Dymitr Żeglin OFM)

08 lipca – środa
liturgia/obsługa/adoracja (Prowincja Niepokalanego Poczęcia NMP)
wykłady (Ziemia Święta: perła misji – o. Zacheusz Drążek OFM)

09 lipca – czwartek
liturgia/obsługa/rekreacja (Prowincja św. Franciszka)
wykłady (Duszpasterstwo rodzin – o. Tomasz Skibiński OFM)

10 lipca – piątek DZIEŃ SKUPIENIA
liturgia/obsługa (Prowincja św. Jadwigi)
O. Marek Miszczyński OFMCAP

08.00 – jutrznia w domu pielgrzyma
08.15 – śniadanie
09.30 – konferencja
11.00 – Msza św.
12.30 – obiad
15.00 – konferencja i adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 – nieszpory z godziną czytań
18.00 – kolacja
20.00 – rekreacja ze wspólnotą miejscową

11 lipca – sobota
liturgia/obsługa (Prowincja Wniebowzięcia NMP)
08.00 – Msza Święta dziękczynna
po śniadaniu: rozesłanie